fr-putty-pad-tap-water-wall-boxes-071
fr-putty-pad-tap-water-wall-boxes-cb5
fr-putty-pad-tap-water-wall-boxes-3ce
fr-putty-pad-tap-water-wall-boxes-071

FR PUTY PAD -TAP WATER WALL BOXES

Fr Şebeke Suyu Yuvası Fr Macun Pedi,

Şebeke musluğu, elektirik düğmeleri ve priz yuvaları için  kırılan alçı duvarların yangına dayanıklılığını sağlamak için  için tasarlanmıştır.

Macun Pedi, ilave yangın geciktirici katkı maddeleri içeren bir silikon polimerine dayanan özelliği ile, katılaşmayan, esnek, şişen bir peddir. Macun Pedi, prizlerin veya duvar yuvalarının içine veya dışına uygulanabilir. ve yangında esnasında, elektrik veya boru geçiş yerlerinde yanmayı önleyen dirençli, yangına dayanıklı bir kömür oluşturur. Her yuva  için sadece 1 ped veya 1 kit gereklidir ve bunlar, ikinci uygulamada alçıpan kaplamaları sabitlerken, daha fazla esneklik sağlamak için herhangi bir iç / dış sabitleme kombinasyonu olabilir.

Macun Pedi tek veya çift yönlü olarak elektrik, ve şebeke suyu duvar yuvaları için bir kite uyacak şekilde 4 boyutta temin edilebilir ve çabuk açılan bir kağıt üzerinde temin edilir. Macun Pedi aynı zamanda penetrasyon açıklıkları etrafındaki hava sızdırmazlığı için ideal bir üründür. 5’li paket halinde mevcuttur.PDF KATALOGLAR

fr-acrilic-pdf-01

Protecta Fr Putty Pad -Tap Water Wall Boxes

fr-acrilic-pdf-01

Protecta Fr Putty Pad – Tap Water Wall Boxes
TANITIM VİDEOSU